Dom Gościnny

Drodzy Przyjaciele, Drogie Siostry i Bracia!

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Mikołajkach zaprasza serdecznie do spędzenia urlopu lub wolnego czasu w swoim Domu Gościnnym.

Parafia położona jest w centrum Pojezierza Mazurskiego, nad wspaniałym szlakiem wodnym, który przecina cały obszar Mazur. Znajduje się tutaj przepiękny krajobraz z wieloma jeziorami i obszarami leśnymi, stanowiący prawdziwy raj miłośników aktywnego wypoczynku.
Mikołajki uważa się za jedno z najpiękniejszych miast na Mazurach. Są położone nad Jeziorem Mikołajskim, połączonym kanałami z innymi dużymi jeziorami regionu.
Teren należący do Parafii ma powierzchnię ok. 3 ha i na odcinku ok. 150 m graniczy z linią brzegową Jeziora Mikołajskiego.
Na brzegu jeziora istnieje możliwość cumowania sprzętu pływającego.

Dom Gościnny dysponuje miejscami noclegowymi – w 4 apartamentach  (każdy z nich składa się z dwóch pokoi i łazienki) oraz 19 pokojach  z łazienką. W pokojach dostępny jest Internet bezprzewodowy oraz TV. Naszym gościom oferujemy śniadania.

Parafia organizuje także krajowe i międzynarodowe spotkania i konferencje, dysponując dwiema salami mieszczącymi po ok. 50 osób.

W sprawie rezerwacji pozostajemy do dyspozycji pod numerami telefonu 572 929 340, 501 764 040, 87 4216 293.

Email: mikolajki@luteranie.pl