Dom Gościnny

Dom Gościnny

Drodzy Przyjaciele, Drogie Siostry i Bracia!

Parafia Ewangelicko-Augsburska w Mikołajkach zaprasza serdecznie do spędzenia urlopu lub wolnego czasu w swoim domu a także do uczestniczenia w spotkaniach ekumenicznych.

Parafia położona jest w centrum Pojezierza Mazurskiego, nad wspaniałym szlakiem wodnym, który przecina cały obszar Mazur. Znajduje się tutaj przepiękny krajobraz z wieloma jeziorami i obszarami leśnymi, stanowiący prawdziwy raj dla ptaków.
Piękne i rzadkie gatunki roślin i zwierząt spotyka się nie tylko na terenie rezerwatów przyrody. Mikołajki uważa się za jedno z najpiękniejszych miast na Mazurach. Są położone nad Jeziorem Mikołajskim, połączonym kanałami z innymi dużymi jeziorami regionu.
Teren należący do parafii ma powierzchnię ok. 3 ha i na odcinku ok. 150 m graniczy z linią brzegową Jeziora Mikołajskiego.
Na brzegu jeziora istnieje możliwość cumowania sprzętu pływającego.

Dom gościnny dysponuje miejscami noclegowymi – w 4 apartamentach  (każdy z nich składa się z dwóch pokoi, łazienki i toalety) oraz 20 pokojach  z łazienką i toaletą.

Parafia organizuje także krajowe i międzynarodowe spotkania i konferencje, dysponując dwiema salami mieszczącymi po ok. 100 osób.

W sprawie rezerwacji pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 660 204 858.

Napisz do nas